22.03.2007 :: 18:06
HEH.... notka z 4 lipca? LOL ********************************** KSW reaktywacja A&K: Zacznijmy od tego, że A. wraz z K. czekaja na M. od dobrych paru nastu minut, albowiem ten osobnik woli gadać sobie na gg z jakimiś obcym kolesiem (Monika: co?) o którym nic nie wie. Wniosksujemyz tego, że ma nas w dupsku. Ok., my też ją będziemy mieć ;p Moniko, czuj się obecna w naszych pupach Dnia dzisiejszego, czyli w wtorek 4 lipca po godzinie 19 wybrałyśmy się na wycieczkę rowerową. Ot co! KSW na rowerach! Musimy rozruszać tyłki na rowerach. Trasa biegła.. dziwnie. Najpierw do Przeźmierowa [wiocha, niby bardziej rozwinięta od naszej, phi!] gdzie zrobiłyśmy ksero czegoś tam bo ciocia [mama Kasi] chciała i zakupiłyśmy sobie wysoko kaloryczne niesłodycze [czyt. Lody]. Następnie udałyśmy się spowrotem w miejsce naszego zamieszkania aby oddać owe ksera i pozostawić patyczek od loda K. i papierek od loda A. na stole u K. na podwórzu u i udać się w dalszą drogę. Dalsza cześć drogi przebiegała wzdłuż wysogotowskiego [aż się zmachałąm pisząc to słowo (A.)] pola, potem przez skórzewskie osiedla aż do mety naszej trasy która okazała się torami kolejowymi. Wróćmy jednak do ważnego punktu naszej wycieczki, który z pozoru jest zwyczajny. Ale tylko z pozoru! Otóż mowa o p o l u. I o tym co na nim ujrzałyśmy. Cóż to takiego? Kręgi. Buuuu! Boicie się? Nie? To zacznijcie. Taaa… K: A więc, wracając do tematu naszego wywodu, czyli do pól i kręgów, które jak powszechnie wiadomo są oznaką obecności U F O na danym terenie. Ale są też inne znaki, mniej znane wśród szarych, zwykłych obywateli. Są to np. kamienie, pojawiające się ni stad ni zowąd na drodze. Albo bąki latające w zbyt bliskiej obecności człowieka. Zasadniczo kamienie pojawiają się w celu spowodowania wypadku oraz utraty przytomności pechowego rowerzysty, który ma być potem porwany w celach eksperymentacyjnych przez UFO [w tym wypadku miała być to Alina]. Bąki zaś [a także inne owady] to tak naprawdę nie owady tylko specjalne kamery, wykonane przez UFO aby móc śledzić poczynania ludzi. Oczywiście UFO nie robi tego w celach rozrywkowych, a zapoznawczych. Dlaczego? No to chyba już każdy wie, że UFO chce zniszczyc gatunek ludzki, żeby oni mogli się osiedlić na naszej planecie. Oczywiście KSW jest na tyle mądre i odważne, że postanowiło podzielić się ze światem tym przerażającym odkryciem… Bójcie się więc… M: Jak dla mnie sprawa jest prosta. Samce ufo chcą zapłodnić samice ludzkie i tymże powolnym zabiegiem chcą zawładnąć naszą planetą Ziemią! To jest skandal, bo kobiety chcą się rozmnażać z mężczyznami (ludźmi), a nie z jakimiś tam ufolami. Ze wszystkich stron otaczają nas kosmici. O matko.. Coś z tym trzeba zrobić. No i tyle mojego wywodu na temat aleinów. Właśnie dostałam zjebkę, ze to, że taki długi czas zajęła mi droga do tegoż tu pokoju w znajdują są te dwie marudzące mi baby(Kasia i Alina). Oj. Przestańcie, nie wymyślajcie. Moja wina., że wspinanie się na te schody zajmuje mi tyle czasu? Hm.. może je tez opętało Ufo? Tory+machający nam maszynista Obiadek + kolacja Nocleg…