29.03.2005 :: 22:25
Uwaga!!! Ponieważ nasz genialny Klub ma zamiar opanować cały świat, chciałabym ze swojej strony uprzedzić wszystkich aby w najbliższym czasie uważali na siebie będąc w Wysogotowo City albo gdzieś w jego okolicach. Dlaczego??? Ano bo ja właśnie uczę się jeździć samochodem :). Dziś mój brat (a wiec jednak jest znów coś o nim :]) dał mi pierwszą lekcję jazdy samochodem i (o dziwo!!!) powiedział, że jak na pierwszy raz to nie było tak źle. Jeździłam sobie po boisku do piłki nożnej w naszej wsi i wiecie co??? Spodobało mi się ;) i tak sobie pomyślałam, że może jak już będę miała to prawko (albo i nie :]) to zostanę lokalnym kierowcą rajdowym :]. Co prawda mam tu u nas już takiego jednego, ale to jest facet, a ja jestem płci pięknej, a niewiele jest kobiet-rajdowców, a poza tym ów kierowca, nigdy nie wyjeżdża poza teren swojej działki (ale o nim może kiedy indziej się napisze) a ja mam zamiar opanować świat!!! :] No i tu mała uwaga dla wszystkich... Póki co ja będę jeździła ostrożnie, bo będę się uczyła, ale jak się już nauczę i rozkręcę i będę miała prawo jazdy to nie radzę wychodzić na ulice jak już wyjadę na miasto :). No cóż, to była taka ostrzegawcza notka, bo ja, mimo ze mam zamiar panować nad światem, nie chcę za bardzo pozabijać wszystkich ludzi, no bo nad kim będę wtedy panowała? :) ;) Oczywiście, świat będzie opanowany przez nasz cały KSW, ale ja jako jedna z "pań prezesowcyh" muszę dbać o moich potencjalnych podwładnych :) Tak dla jasności, to nasze opanowanie świata będzie wyglądało trochę inaczej, niż to sobie większość wyobraża. Nie będzie żadnych wojsk itp., tym bardziej, że my jesteśmy tylko we trzy... :) ale mamy swoje sposoby, więc się nie martwcie J poza tym chciałabym tylko dodać, ze nasza ewentualna dyktatura może wyjść całemu światu tylko na dobre, więc nie lękajcie się :P, KSW nadchodzi!!! Napisała: Kasia