26.08.2005 :: 16:15
Alina: 17 sierpnia 2005 ksw w pełnym składzie kolejne spotkanie czarownic from wysogotowo city Alina wróciła z pracy. Kasia z nikąd nie musiała wracać, bo poodbijała Poznań. A Monia się błąkała gdzieś między północą a południem naszego kraju, trochę z tata, trochę z mama a czasami sama. Zjazd ksw ma na celu: 1.posiedzieć razem 2.pokrytykować facetów. facet to świnia. banan cicho! 3.no itp itp monia obwieszcza wszem i wobec, że idzie siusiu i przy okazji zastanawia się, komu da buzi w sensie facetowi, bo nam już dała monia stwierdziła, że takiego nie ma... a-jak to nie ma? k-jak to nie ma? m-jest taki jeden ale jest piekny i glupi k-ja nie wiem czy jest taki obecnie ktorego mogłabym pocałować a ja (alina) szybko to notuje.... one se fotki pstrykają i jak zwykle będą mieć ich dużo, znajdą się tam ładne a ja znowu żadnych nie będę mieć. o monia przyszła i czyta moje wywody. popatrzała popatrzała i poszła siusiu. kasia przeczyta to k-ale ty jesteś jebnięta w dekiel a-?? k dostała ataku śmiechu k-jak to nie masz? jak to? zawsze masz najwięcej! jak idziemy na jakieś wypady to ja jestem operatorem i ja mam najmniej a ty masz najwięcej a- nieprawda... to ja jestem operatorem... k-ja! ja! a-e tam..... m bawi się aparatem kasia: kasia zaczęła rysować po lustrze kredka do oczu, potem alina zaczęła rysować cos moni po cycku. Potem się okazało, że napisała jej tam: "Bo we mnie jest SEX". Przed chwiała a podleciała do kasi (która teraz pisze) i narysowała jej na ręce "penisiątko" (określenie aliny), potem narysowała to samo moni na dekolcie, a sobie zaczęła rysować slonko wokół pępka. alina: żeby było sprawiedliwie. moni i kasi po penisie a dla mnie duże ładne słoneczko. ;] noooo... lajcik :> chce chłopa. czy mój daleki kuzyn musi być moim kuzynem? osz to skandal. opowiadam moni, że nasz kuzyn jest w sumie całkiem całkiem m-ale no wiesz... to jest w sumie daleki kuzyn n o to może... a-do czego ty mnie namawiasz? m-ja?! ciebie?! ja tu o sobie myślę... kasia: To nie jest sprawiedliwe, że ja i monia miałyśmy po penisie a ona słoneczko! Za to ja mam teraz na lustrze słonko, chmurkę, kwiatek i motylka :D Ja też chce chłopa. Mój daleki kuzyn to fajny materiał na faceta, ale ma niewybaczalną wadę. Jest moim kuzynem. Normalnie skandal. I w ogóle. Aha. On jest kuzyn z drugiej linii, ale to nadal by było kazirodztwo, wiec Alina musisz sobie odpuścić, chyba, że chcesz trafić do kryminału...:P alina: co? ty też sobie musisz odpuścić... buahahah! porażka. Łukasz, masz jakiś fajnych kumpli??!?!?!??!!? :D wszyscy fajni faceci to albo są po***** albo zajęci albo są naszymi dalekimi kuzynami... monia: ogólnie jest syf, a miasto jest nasze! co do tych chłopaków to ja jeszcze dokładnie nie wiem czy sie napalać na tego naszego dalekiego kuzyna, bo go widziałam tylko na zdjęciach : P ach, ach... alina: matko... sesje zdjeciowe... monia i kasia sa w szafie i mysla w co sie ubrać. kasia: Hyhy :D ja miałam sesje zdjęciową na parapecie :) ale się nie przebrałam do niej specjalnie. Dopiero potem chciałam się przebrać, ale nic ciekawego nie znalazłam. No. Monia: A ja widziałam u Kasi w szafie taką fajna koronkową bluzeczkę, co bym w nią chętnie weszła, ale wole nie próbować..:P KSW Do aliny i kasi:mam nadzieje, że nie jesteście złe, ze ją dodałam inic wam nie powiedziałam :P