14.01.2006 :: 14:33
Monika:Kasia ostatnio napisała u siebie: "(...) KSW: Klub Szalonych Wysogotowianek. Organizacja ta powstała w przypływie chwili i nadmiaru nudów. W skład wchodza: Prezesowa Alina, Prezesowa Kasia i Podwładna Monia Z działalnościa bywa różnie, ale generalnie organizacja istnieje i bedzie istnieć do póki nie wymrze ostatnia członkini, co nie przyjdzie prędko (...)". Ja myślę i mam nadzieje, że w przyszłości nasze córki będą kontynuowały nasze dzieło i prowadziły działalność KSW. Wiadomo, Alina z Bartkiem będą mieli dzieci, Kasia z Rafałem, a ja już sobie jakiegoś głupka znajdę, co córkę spłodzi . Gorzej by było gdybyśmy synów miały, no ale coś się wtedy wykombinuje, np. zrobi się z niego dziewczynkę :D Alina:No spoko, synowie też dadzą radę…. KSW Klub Szalonych Wysogotowian buahahah tylko pozostanie pytanie czy synowie odziedziczą urok i skłonność do szaleństwa po mamach? W sumie w moim wypadku to i ja jestem szalona i Bebe więc spoko lodzik bluzik, Moje dzieci też będą szalone. A zwłaszcza mając takie cioci jak Kaś i Mon. Kasia: Spoko looz. Ja planuje mieć piękne dzieci z Rafałem i napewno bęziemy mieli córeczkę. Albo dwie : ) No i synka też będziemy mieć :D. Ja tam jestem pewna, że działalność KSW będzie kontunuowana przez nasze córki. I wnuczki. I prawnuczki też. A skoro to będą potomkowie naszego rodu to będą miały nasze geny. Tak więc z pewnością będą równie szalone co my. Trzeba tylko dbać o to zeby KSW sie rozwijało i nie upadlo, jak FS. Monia: A co do sylwestra to tęskniłam za KSW, Kaś wcale was nie zdradziłam, tylko poszłam do kogoś innego :P ile jeszcze będzie takich okazji co będziemy się razem bawić :D Aha, chciałam jeszcze dodać, że Kasia się ostatnio zrobiła niesamowicie zboczona. Myślałam, że to ja jestem nienormalna, bo biedronki mi się kojarzą z seksem, a wczoraj leżałyśmy na łóżku(w czasie gdy alina się z rafałem fizyki uczyła :D), jemy pierniki, Kasia trzyma w ręce piernika w kształcie grzybka, trzyma go "do góry nogami" i się smieje. Kasia ty wszedzie penisy widzisz, opanuj się kobieto! :D I macie foto, jak byłyśmy małe, razem nad morzem. Kasia jest najstarsza więc to ta najwyższa z lewej strony, Alina oczywiście biegnie, a ja z lewej strony taka mała idę(niesamowite) i wyglądam jak chłopiec! Ech… teraz już chyba wyglądam jak dziewczynka, nie? :P Monia