ksw - komentarze


Zaczynamy. Nasza pierwsza notka.
Dane ogólne o nas, czyli kto jest, kto i czym do jasnej ciasnej jest KSW.
KSW to skrót od Klub Szalonych Wysogotowianek, w który skład wchodzą:
- Kasia lat 19
- Alina lat 17
- Monika lat 15
Właśnie zauważyłyśmy, że byłyśmy rodzone w odstępach dwuletnich. Ciekawe :]. A teraz przedstawimy jak wygląda nasz relationship. Alina i Monika są siostrami a Kasia jest ich kuzynką. Mieszkamy (no chyba logiczne, że A i M mieszkają razem) w jednej wsi, jaką jest Wysogotowo, na tej samej ulicy a nawet naprzeciw siebie. Kasia ma jeszcze brata Dawida lat 20 ale o nim tu w ogóle mowy nie będzie no chyba, że coś zmajstruje i uznamy, iż bedzie to ciekawe i warte opisania na tym to oto wspaniałym blogasku. Nasz klub został założony jakiś miesiąc temu pod wpływem zwiększonej ilości hormonów w organizmie Aliny, która miała zbyt dobry humorek by funkcjonować normalnie. Gdy Alina (jak zresztą my wszystkie) ma zbyt dobry humor to wpada na dziwne często śmieszne pomysły. Czyli pomysł został wysunięty z inicjatywy Aliny, ale od początku zaakceptowany przez Kasie a następnie (tak jakoś mechanicznie to nastąpiło) została w to wciągnięta Monika. Początek był bardzo spontaniczny. Celem naszej organizacji jest w najbliższe przyszłości opanowanie świata i wytępienie wszelkiego cholerstwa i nudziarstwa. Tak, więc nudziarze – strzeżcie się! W dniu dzisiejszym rzuciłyśmy wyzwanie owocowemu squadowi (którego blog jest pod adresem www.whitechocolateboyz.eblog.pl) który to z blogów i klubów, składów itp. Będzie lepszy. To, że my wygramy oczywiście nawet nie podlega dyskusji ale niech chłopcy mają radoche, że mogą w ogóle z nami rywalizować. Powinni się czuć zaszczyceni faktem, iż tak wspaniałe istoty jak my pozwoliły im walczyć o przegrana w tej rywalizacji.
Serdecznie pozdrawiamy poległych :*
KSW



A to tak na dobranoc:

Alina- Monia wymyśl coś!
Monia-to nie ja jestem od myślenia!
Kasia-No ale należysz do KSW! Więc zrób coś!
Monika-Więc mogę skoczyć z okna?!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.05.2005 :: 21:36 :: ddu157.neoplus.adsl.tpnet.pl

no Zygfryda, skoro tak bardzo ci sie nie podoba nasz blog i nasze poczucie humoru to nie wchodz na naszego bloga i nie czytaj go. Jak to mowia
24.05.2005 :: 19:41 :: pw8.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Alina

ooo powiało grozą Monia
24.04.2005 :: 18:33 :: pw210.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

monia

zygfryda dziekujemy, jesteśmy uszczęśliwione (przynajmniej ja )takim zadaniem na nasz temat chociaż nie rzadnego pojęcia na nasz temat i nas nie znasz, wiecmi sie tu nie wypowiadaj, bo nie jesteś mile widziana
22.04.2005 :: 16:59 :: host-233-251.netair.pl

Zygfryda

macie totalnie zryte lby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!leczcie sie
30.03.2005 :: 09:33 :: azi167.neoplus.adsl.tpnet.pl

Alina

ożesz mu w morde jeża
29.03.2005 :: 22:35 :: dcs123.neoplus.adsl.tpnet.pl

ksw

1/4 mili??? to mój braciszek cosik o tym wie!!! hahahaha a ja bede rajdowcem, wiec i tu mnie nie zagniesz :p
Kasia
29.03.2005 :: 22:29 :: bau42.neoplus.adsl.tpnet.pl

banan

fruit squad will fight until the end!! nie ma lekko drogie panie, po tak otwarcie rzuconym wyzwaniu bedziecie sie musialy ostro starac zeby chociaz nawiazac w miare rownorzedna walke:) tak wiec let the games begin! na ubitej ziemi ;D (ewentualnie na ubitym asfalcie na 1/4 mili;P... chociaz nie... na razie ta konkurencja chyba jest poza Waszym zasiegiem;>) oczywiscie rowniez pozdrawiam :*
29.03.2005 :: 22:27 :: idsl.lexell.com.pl

yogi

spoko mnie nie przejedziesz ..jestem niesmiertelny,...:]..wiec sorry ale to ci nic nie da:p
29.03.2005 :: 22:09 :: py20.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

ala

tego tu nie bedzie.....
29.03.2005 :: 21:39 :: py20.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

ksw

bo mnie zaraz szlak trafi

29.03.2005 :: 20:48 :: dcs123.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

centrum sterowania galaktyka ma Staszek i jakis tam jeszcze inny kumpel z jego klasy :]
ale nam to jest niepotrzebne do opanowania świata, my sobie poradzimy bez wspomagania :]
29.03.2005 :: 20:43 :: pw143.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

monia

kasia kto ma w domu centralne sterowanie galaktyką??
29.03.2005 :: 20:37 :: pw143.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

e tam... damy se rade z opanowywaniem wszechświata....:] my jestesmy odważne kobity...:]
29.03.2005 :: 20:05 :: idsl.lexell.com.pl

yogi

kobieto...co ty wiesz o zdobywaniu swiata....jak ty ogladalas kreskowki to ja juz zdobywalem wszechswiat:p wiec brykaj mi stad;.....:]
29.03.2005 :: 19:48 :: dcs123.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

eee tam :] ja znam dwie osoby, które maja w swoich domach centym sterowania galaktyka :] wiec nie badz taki do przodu bo ci z tylu zabraknie :p
a tak swoja droga to my do opanowania swiata nie potrzebujemy zadnego centrum sterowania galaktyka :] cienias jestes, skoro potrzebujesz do tego wspomagania
sesesese :]
29.03.2005 :: 19:37 :: idsl.lexell.com.pl

yogi

buhahahahahaha,.....juz widze jak ten swiat opanowujecie..bez mojej pomocy to sie wam nie uda...ja mam centrum sterowania galaktyka w domu..i bez mojej wiedzy nic sie nie dzieje:p

Talk.pl :: Wróć