ksw - komentarze


Uwaga!!!
Ponieważ nasz genialny Klub ma zamiar opanować cały świat, chciałabym ze swojej strony uprzedzić wszystkich aby w najbliższym czasie uważali na siebie będąc w Wysogotowo City albo gdzieś w jego okolicach. Dlaczego??? Ano bo ja właśnie uczę się jeździć samochodem :). Dziś mój brat (a wiec jednak jest znów coś o nim :]) dał mi pierwszą lekcję jazdy samochodem i (o dziwo!!!) powiedział, że jak na pierwszy raz to nie było tak źle. Jeździłam sobie po boisku do piłki nożnej w naszej wsi i wiecie co??? Spodobało mi się ;) i tak sobie pomyślałam, że może jak już będę miała to prawko (albo i nie :]) to zostanę lokalnym kierowcą rajdowym :]. Co prawda mam tu u nas już takiego jednego, ale to jest facet, a ja jestem płci pięknej, a niewiele jest kobiet-rajdowców, a poza tym ów kierowca, nigdy nie wyjeżdża poza teren swojej działki (ale o nim może kiedy indziej się napisze) a ja mam zamiar opanować świat!!! :] No i tu mała uwaga dla wszystkich... Póki co ja będę jeździła ostrożnie, bo będę się uczyła, ale jak się już nauczę i rozkręcę i będę miała prawo jazdy to nie radzę wychodzić na ulice jak już wyjadę na miasto :).
No cóż, to była taka ostrzegawcza notka, bo ja, mimo ze mam zamiar panować nad światem, nie chcę za bardzo pozabijać wszystkich ludzi, no bo nad kim będę wtedy panowała? :) ;)
Oczywiście, świat będzie opanowany przez nasz cały KSW, ale ja jako jedna z "pań prezesowcyh" muszę dbać o moich potencjalnych podwładnych :)

Tak dla jasności, to nasze opanowanie świata będzie wyglądało trochę inaczej, niż to sobie większość wyobraża. Nie będzie żadnych wojsk itp., tym bardziej, że my jesteśmy tylko we trzy... :) ale mamy swoje sposoby, więc się nie martwcie J poza tym chciałabym tylko dodać, ze nasza ewentualna dyktatura może wyjść całemu światu tylko na dobre, więc nie lękajcie się :P, KSW nadchodzi!!!
Napisała: Kasia


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.03.2005 :: 14:46 :: pw237.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl


30.03.2005 :: 14:14 :: ddi190.neoplus.adsl.tpnet.pl

ksw

prezesowe KSW, dzielne są kobity, więc się niczego nie boja :) tak wieć pomozemy wam drodzy chłopcy z FruitSqad :) i tak bedziecie nasi :p
Kasia
30.03.2005 :: 09:35 :: azi167.neoplus.adsl.tpnet.pl

Alina

KSW pokona nawet takie nudziarstwo jak FS. Poza tym chcialałam zauwazyć, że mamy wiosne i owoce powinny się opryskać przed robaczkami :P
29.03.2005 :: 23:32 :: bau42.neoplus.adsl.tpnet.pl

banan

na dobre? no nie wiem... ja mysle ze jednak FS bedzie sie wylamywal do konca:)
29.03.2005 :: 22:32 :: idsl.lexell.com.pl

yogi

spoko mnie nie przejedziesz ..jestem niesmiertelny,...:]..wiec sorry ale to ci nic nie da:p


Talk.pl :: Wróć