ksw - komentarze


1/4 mili...
Pan Banan z Fruit Squad, któremu rzuciłysmy wyzwanie śmiał twierdzić, że to nie konkurencja dla nas... A więc drogi panie Bananie, pragnę zauważyć, że w poprzedniej notce napisałam, że w przyszłości zostanę kierowcą rajdowym, tak więc proszę się nie martwić, i w tej konkurencji KSW da sobie radę!!!

Pozdrawiam serdecznie cały świat, a w szczeglności Fruit Squad [ale zarymowałam , widzicie więc, że z nami nie macie szans wygrac, drodzy panowie z Fruit Squad, bo my takie wszechstronnie uzdolnione jesteśmy, a w dodatku do KSW należy Monia, a to już jest argument nie do przebicia!!!]

Napisała: znów Kasia

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.03.2005 :: 14:42 :: pw237.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

ksw

haha! i po poldku :P
Alina
30.03.2005 :: 14:24 :: ddi190.neoplus.adsl.tpnet.pl

ksw

a tak swoja droga to mozemy za jakis czas sie spotakc na maly wyscig, ale nie wiem co marny polonez moze zdziałać z taką vectrą?? a z reszta, ja mam wtyki, wiec załatwie sobie UAZa i z poloneza nic juz nie bedzie :P
30.03.2005 :: 14:20 :: ddi190.neoplus.adsl.tpnet.pl

ksw

Monia, no jasne ze oni się Ciebie boja :) i dlatego też (między innymi) ta wojan juz jest przez nas wygrana :]
30.03.2005 :: 09:59 :: azi167.neoplus.adsl.tpnet.pl

ksw

Monia... błagam cię... czy ty musisz mnie ciagle bawic? nawet przez nawpisanie takie prostego komenta?? :P a to że chłpcy boja sie ciebie to logiczne... bo oni sa cieniasyyyyyy :]
30.03.2005 :: 07:21 :: pw128.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

monia

rozumiem, że sie mnie boicie?(jak to sie pisze?)... czyli juz wygrałyśmy....
29.03.2005 :: 23:37 :: bau42.neoplus.adsl.tpnet.pl

banan

no Monia to mocny argument ale damy rade:) a co do rajdow to coz... wyglada na to ze bedziemy mieli kolejne pole do konkurowania bo ja rowniez nie zamierzam pozostawiac moich umiejetnosci driverskich na stalym poziomie... moze sie spotkamy kiedys na jakims rajdzie i wtedy zobaczymy ;] pozdrawiam KSW z przyleglosciami:)
29.03.2005 :: 23:07 :: idsl.lexell.com.pl

no faktycznie...stary masz przechlapane...jak monia jest z nimi to lepiej nie zaczynaj..:p noi di tego kasia zostanie kierowca rajdowym..a poza tym ona ma zawsze racje wiec..uwazaj co roibsz imowisz..nas jest wiecej:p
...forever respect dla KSW:]
napisal niepokonany yogi:]

Talk.pl :: Wróć