ksw - komentarze


10 czerwca 2005 – oficjalne zebranie KSW

Tematy do omówienia:
-wypad do pubu
-omówienie kwestii wojennej:
+klęska FS
+opanowanie terytorium Luboń
+ewentualna strategia kontrataku w razie gdyby FS wystąpiło o rewanż
-Opijanie:
+zakończenia matur Kasi
+zakończenie roku szkolnego
+wygrana bitwa z FS
+imieniny Aliny
+jak zrobić z Monii gorącą laseczkę, aby poderwała jakiegoś faceta
-kwestii nic się nie chcenia

Zaczniemy od końca :]
Generalnie rzecz biorąc, sytuacja wygląda następująco:
Monia leży na podłodze i przysypia, nic jej się nic chce. Kasia leży na łóżku obok mnie (siedzącej i piszącej notę Alinie) i jej także nic się nie chce. Mi się chce dużo. Ale ponieważ w naszym klubie panuje system demokratyczny i to większość rządzi to nie mam nic do powiedzenia i musze pisać. Ale za to mi się nie chce z nimi kłócić, aby ruszyły dupy.

Monia gorącą laseczka? Wydaje się niewykonalne?! A jednak! Nie ma rzeczy nie możliwych, wszystko da się zrobić, aczkolwiek mi i Kasi wydaje się to bardzo trudne. Monika czasami ma przebłyski bardzo gooooorącej laseczki tylko zazwyczaj nie wtedy, gdy trzeba. Trzeba zmienić Monii nastawienie do facetów. Monii przypadałoby się umieszczenie albo raczej zamkniecie w klatce pełniej napalonych facetów. Monia nie miałaby wyboru. Została by tak przemaglowana, że nie miałaby wyboru – stałaby się najgorętszą laseczka pod słońcem. Ciekawi mnie jej śmiech w tej chwili... Hm... Monia czy Ty coś ukrywasz? Czy my o czymś nie wiemy? Na kim oprócz Leona Ty się wyżywasz? Czyżby na tym kolesiu, co Ci się podoba?

Moje imieniny. Myślę, co zrobić :]

Bitwa z FS? Śmiesznie łatwa wygrana. Chłopcy się nie starali w ogóle.
Monia-jacy chłopcy?
Alina obraca oczami
Kasia-no z FS..
M-ahaaaa
A-Ty przygłupie mały
M walnęła A w ranie-spierdalaj gruba dupo
A-kto tu ma grubą dupę
M-nie wiem Alina, nie wiem
K-Ja mam gruba
M-Ja mam chuda
A-oh wy baby
K-no co?
M-no co? Przecież mam chuda, nie mam wcale grubej..... Chyba
Cisza
M-przecież ja mam idealną dupę
M-muszę przytyć jestem za chuda
K-a ja musze schudnąć
A-jesteście pojebane do kwadratu
Wracając do tematu.... HEHE
Chłopcy nas zawiedli. Cieniały z was. Myślałyśmy, że to będzie jakieś wyzwanie, ciekawa zabawa ,ale oni zwyczajnie w bardzo szybkim tempie się poddali. Ba! Nawet można powiedzieć, że wygraną oddali zanim podjęli prawdziwą walkę. Hm.... O FS za dużo nie możemy powiedzieć, bo po prostu dali dupy. Mamy jednak nadzieje, że zechcą się zrewanżować i poduma jakaś walkę tym razem. Ale prawdziwą walkę chłopcy. Pozdrawiamy poległych.

Luboń
No chłopcy szykujcie się :] My nie żartujemy... Mamy nadzieje, że CHOCIAŻ wy podejmiecie jakąś godną KSW walkę. Aczkolwiek musicie liczyć się z tym że polegniecie. W zasadzie chodzi o to, żebyśmy miały zajęcie. Robimy sobie na was praktyki przed wielkim opanowaniem świata. HA :>

Zakończenie roku szkolnego – wreszcie :]
Kasia już dawno miała i teraz tylko czeka na wyniki
Ja czekam na info gdzie się dostałam.
I już.
WAKACJE!
Yeah :]

Pap :P (niepoprawny zapis fonetyczny)
Hm no trzeba iść.


I to by było na tyle.
KSW


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.06.2005 :: 09:51 :: pw97.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Alina

monia dodaj go jako notke ... i juz.... a my co? no zebranie :] wypad z sesja zdjeciowa... :P
20.06.2005 :: 12:15 :: def116.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nimrodelka

no to co teraz z tym zonkiem zrobimy??
a tak swoja droga to znow nic sie nie dzieje...
19.06.2005 :: 14:34 :: pw79.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Alina

...albo lepiej prowadzić wojny;) a ja chciałabym mieć takie problemy jak Monia.... Kasia know what i am talking about :P
19.06.2005 :: 13:10 :: dcz250.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nim

Songo, przeprosiny przyjete ;]
jesli chodzi o problemy, to coz... kazdy je ma i uwazam ze nawet jesli sie o nich mowi, ze to nie jest to temat do przechwalek i porwnan, kto ma wiecej problemow i ma gorzej... kazdy ma swoje problemy i sa one dla niego wazne... to co dla jednych jest blachostka dla innych stanowi juz tragedie... wiec nie nalezy lekcewazyc problemow innych, tym bardziej jesli nie chcemy aby inni lekcewazyli nasze problemy... ja mam ich obecnie sporo, tym bardziej, ze ja sie przejmuje nie tylko swoimi klopotami ale tez tymi innych...
a tak swoja droga to zamiast sie klocic to moze lepiej jest sobie pomagac... ale to juz szczegol;]
19.06.2005 :: 12:28 :: host-ip146-168.crowley.pl

songo

ojojoj monia przegielas ... ,, oraniczony '' niie chce byc nie grzeczny , ale nie lubie jak mnie ktos obraza... wiec ostrzegam.... bede nie mily ;/ nim to racja ze nie wiem jakie masz problemy (podobnie tak ty nie wiesz jakie problemy mam ja) , nie wiemy, poniewaz sie nie znamy ;> ... ale przepraszam CIebie (tylko) ... szacunek ... inne nie maja co liczyc na preprosiny ( no moze alina ;p) pozdro
18.06.2005 :: 15:56 :: ddo4.neoplus.adsl.tpnet.pl

Alina

buuuuu
12.06.2005 :: 23:02 :: pw127.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

monia

ehm... dziewczyny nie maja tak problemów jak ty sobie myślisz, może ty taki ograniczony i je masz.
12.06.2005 :: 22:42 :: def211.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nim

no to chyba sie nie rozumiemy, bo ja tez nie mowie o tego typu problemach... ja tego nawet nie biore pod uwage, bo mam aktualnie duzo wazniejsze i powazniejsze sprawy na glowie... nie wiesz jakie my mamy problemy wiec nie mow... z reszta to chyba nie jest temat do robienia porownac, kto ma wieksze problemy i kto ma gorzej... ale nie jest mi milo jesli ktos tak o mnie mowi, nie wiedzac co sie dzieje w moim zyciu... :/
12.06.2005 :: 21:54 :: host-ip146-168.crowley.pl

songo

wiec nie wykluczam ze macie problemy ale jak by uzbierac nasze ( fS ) i wasze to by byla przepasc... bo ja nie mowie o problemach typy ,, och ach ech co ja dzis ubiore
12.06.2005 :: 15:07 :: pw200.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Alina

Songo byś się wstydził tak mówić
12.06.2005 :: 00:31 :: ddb171.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nim

1) wiem ze Armando woli mlodsze, bo mi mowil
2)JAK TO DO JASNEJ CHOLERY MY NIE WIEMY NIC O PROBLEMACH?? JA SIE CODZIENNIE STYKAM Z TAKA ILOSCIE PROBLEMOW (SWOICH I CUDZYCH) ZE MOGLABYM KSIAZKE NAPISAC!! WIEC SOBIE WYPRASZAM....
11.06.2005 :: 23:29 :: py81.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Alina

Ja nie wiem nic o problemach? ŻE CO PROSZE?
11.06.2005 :: 22:46 :: host-ip146-168.crowley.pl

songo

powiem ktorko i na temat (powtorze ) wygralyscie bitwe a nie wojne ... my mamy atuty a wy nie jestesmy silniejsi lepsi i wogole... poprostu mielismy za wiele klopotow (banan studia) ja LO i przyczyn technikum.. ale wy babki .. co wy mozecie wiedziec o problemach...jak sie rodzilyscie ni ewiedziialy co to probleemy... my musimy sie z nimi codziennie uporac.. wiec poprostu przyszlismy,zobaczylismy, zwycierzylismy (mowie w czasie przyszlym,).
11.06.2005 :: 20:26 :: py15.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

monia

kasia skąd wiesz, że on woli młodsze?
11.06.2005 :: 16:11 :: dcn179.neoplus.adsl.tpnet.pl

ciszakowa

hmmm monia i goraca laseczka moze byc bardzo ciekawie :))) juz sobie to wyobrazam jak monia zarywa przystojniaczkow hehe :D zycze powodzenia heh :P
11.06.2005 :: 12:23 :: ddu28.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nim

oj nie znasz go to nie mow!! moze wlasnie by ci sie spodobal?? Armando to chlopiec jak malowany ;P wiec jak sprobujesz?? tym bardziej ze on woli wlasnie takie mlode, w twoim wieku ;P
11.06.2005 :: 12:02 :: pw78.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

monia

hm... w kazdym razie ja nie chce armanda!!!
jest stary, ma długie włosy....
no i w góle...

Talk.pl :: Wróć