Link :: 05.03.2006 :: 15:50
Alina: Kwestia wieku.
Kaś w nieznanych mi okolicznościach (zapewne podczas podziwiania naszego bloga) zauważyła, iż KSW skończy roczek bardzo niebawem. Z tejże okazji uznałyśmy za naszą powinność napisać czcigodną notkę.

Rok. To kurde dużo - że tak się wyrazi ma skromna osoba. Rok, podczas którego dowiedziałyśmy się, że możemy na sobie polegać (jak zawsze z resztą), rok, podczas którego wydarzyło się dużo rzeczy, ważnych i mniej ważnych. Kaś ukończyła szkołę średnią (maturaaa) i podjęła studia, teraz zmaga się z sesjami i innymi tego typu bajerami. Wypiękniała. To wszystko ze strony technicznej. Z drugiej zaś... cieszę się, że ma Rafała. Zasługują na siebie. Nie powiem więcej, bo co więcej można powiedzieć o szczęśliwej parze? Tylko to, że są ze sobą szczęśliwi!!! A to wyjaśnia wszystko...
Monika. Ten potwór przeszedł do trzeciej klasy gimnazjum. Wyrosła, także wypiękniała i stała się bardziej dorosłą emocjonalnie niż rok temu. Zaczęła się nam zakochiwać i pewnie lada moment, nawet nie zdążymy z Kasią zauważyć a przytaśta nam jakiegoś chłopa. Rozpiła się. I jest nadal tak samo pyskata.
No i ja. Ja ukończyłam anglo klasę "0" und teraz rozpoczęłam swą edukacje na poziomie szkoły średniej. I mam Bebe.

Przez ten rok każda z nas wyrosła, zmieniła się w jakiś sposób, a nasze bagaże doświadczeń stały się trochę cięższe. Postarzałyśmy się.
Kaś? Ty teraz 20? OMG
Ja? Teraz 18? Jeszcze wiesze OMG.
Monika? Teraz 16? OGROMNE OMG.

20-16. Tej różnicy nie było tak widać jak byłyśmy dziećmi.

Zawsze jak byłam mała i gdy myślałam o swoim 16 widziałam dziewczynę, która przed chwilą przestała być dzieckiem, ale nadal się w tym wszystkim gubi. Tak jak Monia. 18? Dorosła nastolatkę, wręcz kobietę. Cholera, jestem już taka stara? 20? Kobietę, ułożoną z dużym bagażem doświadczeń, która ma już poukładane (mniej więcej :P) w głowie, ma określone zdania na pewne tematy, ale ciągle jest w niej ta młodość. Tak jak Kasia.

Nieuchronnie starzejemy się. Może lepszym określeniem było by - dorastamy. A może nie? Może my już jesteśmy dojrzałe?
Ale na pewno nie tkwimy już w tym okresie życia, który jest dzieciństwem... nie jesteśmy małymi dziewczynkami, które mogą robić wszystko i ze względu na ich wiek się im to wybaczy. Ponosimy konsekwencje.
Ale my mówimy nie zaprzestaniu robienia szaleństw, na które jesteśmy "za stare" ;) Mówimy NIE! I może jutro pobawimy się w chowanego?;)
Alina

Kasia:
Jestem kobietą. I jak każda kobieta przywiązuję wagę do dat, rocznic itp. I przypomniało mi się, że przecież jakoś w marcu jest rocznica KSW. Musiałam się upewnić, sprawdziłam. I w trybie natychmiastowym wysłałam odpowiednie wiadomości do Aliny i Moni. Tak na wszelki wypadek, żeby nie zapomniały. Bo rocznica KSW to nie byle, co. Mimo, że znamy się od urodzenia, to jednak było to nasze pierwsze zorganizowane przedsięwzięcie. I kiedy przychodzi mi podsumować rok działalności KSW to odnoszę wrażenie, że zbliżyło to nas do siebie. Odkryłyśmy, że jesteśmy nie tylko kuzynkami. Jesteśmy przyjaciółkami. A to bardzo dużo. Bo możemy na sobie polegać. Bo ufamy sobie. Bo wzajemnie sobie pomagamy. Bo cieszymy się szczęściem każdej z nas. Długo można by tak wymieniać. I dlatego kocham te moje dwie szalone kuzynki. Ale nie tylko, dlatego...

Rok. To już rok istnieje KSW? Roczek mamy:) W związku z tym wypadałoby zaśpiewać sto lat. A więc śpiewam mojemu KSW: "Stooooo laaat! Stoooooo laaaaat" Dobra, starczy tego śpiewania:) Cieszcie się, że to było wirtualnie a nie w rzeczywistości. Raczej byście tego nie przeżyli...;) A zwykle bywa tak, że po piosence są życzenia. Zatem życzę całemu składowi KSW, żeby się wciąż rozwijał dalej. Żeby KSW nigdy się nie rozpadło. Nigdy. Przenigdy. Nawet jak będziemy już starymi i pomarszczonymi babciami to nie będziemy moherami. Oj nie. Będziemy dalej prowadzić bloga KSW. Albo może własną stronę internetową. Albo jeszcze coś innego. Jako KSW będziemy super-babciami. W przerwach miedzy pieczeniem placków i spacerkami z naszymi mężami będziemy wprowadzać nasze wnuki w tajniki KSW. Będziemy je ciągnąć na koncerty (np. U2 :P) i imprezy. Oł je :)

A jak już będziemy babciami to nie będziemy w ogóle odczuwać różnicy wieku ;)
Chociaż przyznam, że ja jej za bardzo nie odczuwam. Co z tego, że Monia jest młodsza ode mnie o 4 lata? Albo, że Ali kończy w tym roku 18, a ja taka stara i 20 mi stuknie? Kiedy byłyśmy małe różnica wieku nie przeszkadzała nam wspólnie bawić się lalkami. A teraz nie przeszkadza nam rozmawiać na poważne tematy. Bo muszę przyznać, że zarówno Ala jak i Monia są bardzo dojrzałe jak na swój wiek. Każda z nas doświadczyła niejednego. Ale choć jesteśmy wszystkie w jakoś sposób dojrzałe, to nie jesteśmy ponure:) A nawet wręcz przeciwnie. Potrafimy cieszyć się życiem, mamy swoje dziwne poczucie humoru, o czym świadczy chociażby nasz blog KSW:)

Ah... I niech Monia wreszcie przytaśta jakiegoś faceta:) Ali usidliła Bartka, ja mam Rafała, to jeszcze do kompletu brakuje jakiegoś chłopa dla Moni, co by mniej niewyżyta i już nie tak zboczona była...:P

Kaś.


Monia: Nie będę pisała tego samego, co Ali i Kaś. Moją pierwszą myślą, jak mi Kaś przypomniała o naszym "roczku" to było: jak się zmieniłyśmy? Ale nie będę powtarzać tego, co było wcześniej. W każdym razie, to wszystko brzmi tak poważnie, "dorastamy", "ponosimy konsekwencje za swoje czyny", te Aliny 18 lat a Kasi 20... Mnie to może jeszcze w pełni nie dotyczy, bo 16 lat to nie jest jeszcze tak dużo, ale lada moment będę się czuć staro. Nie chce.
A co do szaleństw, to ja mam cały czas ochotę wejść do fontanny w King Crossie;P
I cały czas pamiętam jak budowaliśmy domki z Lego, jak się bawiłyśmy lalkami Barbie, jak się bawiliśmy na dworze, nad rowem, jak budowaliśmy tamy

Chciałam zrobić podsumowanie sondy.
Wyniki:
Więcej niż 20cm -19,86%
20cm - 2,84%
19cm - 6,38 %
18cm -12,06 %
17cm -15,6 %
16cm -10,64 %
15cm -12,77 %
14cm -4,96 %
13cm -4,96 %
12cm -1,42 %
11cm -0,71 %
10cm -0,71 %
Miej niż 10cm -7,09 %

Wynika z tego, że większość ma powyżej 20 cm. Średnia krajowa to 14 cm. Marzeniem faceta jest 15 cm. Ja nie wiem czy natura wam nie pożałowała czy co, ale mi się wydaje, ze macie troszkę za duże te penisy. Jesteście nieuczciwy wobec mnie. Pytanie było: Ile twój penis ma centymetrów? A nie ile byś chciał mieć. No, ale mi to nie przeszkadza... Chociaż ponoć to nie wielkość, lecz technika się liczy;P
Jeśli macie pomysły na następną sondę to ja poproszę o propozycję w komentarzach. Moje pomysły są zbyt zboczone(tzn. chce zostawić już te penisy w spokoju, żeby nie było, że mam jakąś obsesje czy coś... ;)


Alina:
Myślę, że sonda... "Ile masz penisów? 0? 1? 2?" Była mega dobrym pomysłem. Oczywiście wypływającym z ust Moniki...


Kasia:
A propos sondy:) Kiedy kazałam Moni dopisać coś do tej zbiorowej notki jubileuszowej wywiązała się również rozmowa na temat sondy. Zamiast opowiadać jej przebieg po prostu ją tu zacytuję.

Kasia (28-02-2006 21:54)
a ta twoja sonda ma chyba juz z pół roku:P
Monia (28-02-2006 21:54)
mogę nowa zrobić
Monia (28-02-2006 21:54)
ile ma penis w średnicy :P
Monia (28-02-2006 21:54)
hehehe :D
Kasia (28-02-2006 21:54)
LoL
Kasia (28-02-2006 21:54)
tobie tylko penisy w głowie:>
Monia (28-02-2006 21:55)
albo ile masz penisów?
Monia (28-02-2006 21:55)
i do wyboru:
0
1
2
Monia (28-02-2006 21:55)
:D
Kasia (28-02-2006 21:55)
no kurde chyba jednego albo 0 :)
Kasia (28-02-2006 21:55)
jak można mieć 2??:>
Monia (28-02-2006 21:55)
dwaaaaa
Monia (28-02-2006 21:55)
nie wiem, :D
Monia (28-02-2006 21:55)
jakoś na pewno można ;p
Kasia (28-02-2006 21:56)
no watpie:P
Monia (28-02-2006 21:56)
albo jak jest duzy to mozna liczyc jako dwa :P
Kasia (28-02-2006 21:56)
:D


Może faktycznie Monia powinna zrobić taką sondę?:)


Komentuj(27)


[Księga gości]

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec

Alina
blog
2965976
alinkowo@o2.pl
foto

Monika
blog
1865737
de_moon@tlen.pl

Kasia
blog
nimrodelka@op.pl
foto

Z kim walczymy> Luboń-Paweł
Luboń-Marcin

Pokonani
FS

talk.pl